V. DAMASO, ŻOŁNIERZE I KWIACIARKA, Francja XIX/XX w.

cena wywoławcza
~1 160 EUR

Olej, płótno; 54 x 65 cm
Sygnowany p.d.:V. Damaso
Na odwrocie pieczęć strasburskiej galerii sztuki.