Stanisław CZAJKOWSKI, ŚWIĄTEK NAD WISŁĄ, 1921

cena wywoławcza
~2 784 EUR

Olej, płótno; 54 x 113 cm
Sygnowany l.d.: STANISŁAW CZAJKOWSKI 1921
Obraz wystawiany: Malarstwo polskie z kolekcji prywatnej, Muzeum w Łowiczu 1998; w katalogu poz 14