Terakota, angoba jasnobrązowa, 31 x 56 x 30 cm
Sygnatura ryta: W. Bębnowski | 1927 r.
Praca reprodukowana w: Krystyna Kotula; Wacław Bębnowski, 1865 - 1945, Katalog dzieł ze zbiorów Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej we Włocławku; Włocławek 2009; s. 31, nr.9, il.