Olej, pilśnia; 70 x 100 cm
Sygnowany l.d.: H. Baranowski | 1966
Na odwrocie nalepka wystawowa Pracowni Artystycznej Marynarki Wojennej w Gdyni z opisem pracy i podanym właścicielem: generał Józef Urbanowicz