Zdzisław CYANKIEWICZ (CYAN), KWIATY, 1945

cena wywoławcza
~646 EUR

Olej, papier; 34,5 x 26 cm
Sygnowany p.g.: Cyankiewicz 45
Na odwrocie pieczęć: ATELIER CYANKIEWICZ 1912 - 1981