Ignacy ZYGMUNTOWICZ, BIAŁE I CZERWONA RÓŻA W PORCELANOWYM WAZONIE

cena wywoławcza
~2 257 EUR

Olej, płótno; 56 x 35 cm
Sygnowany p.d.: I. Zygmuntowicz