Olej, płótno; 62 x 66 cm
Sygnowany l.d.: jurry 64
Obraz wystawiany, reprodukowany, opisany: Salon Odrzuconych,Państwowa galeria Sztuki w Sopocie, Sopot 2016, kat. s. 74
Estymacja 7000 - 8000
◙