Wawrzyniec CHOREMBALSKI, DZIEWCZYNA BRODZĄCA W WODZIE

cena wywoławcza
~581 EUR

Olej, tektura; 46 x 32 cm
Sygnowany p.d.:W.Chorembalski | 1929
Estymacja 5500 - 6000