Tadeusz NARTOWSKI, KAPLICZKA

Tadeusz NARTOWSKI, KAPLICZKA
cena wywoławcza
~279 EUR

Akwarela, papier; 49 x37,5 (w świetle p-p)
Sygnowany p.d.: TNartowski
Estymacja 3000 - 3500