Szkło ołowiowe, szlifowane, oprawa srebrne, próba 800, wewnątrz złocona; wys. 33 cm
Puncowanie: NEVIR & SOHN, 10085, patera, 800, półksiężyc, korona
Estymacja 5500 - 6000