150

ZESTAW SZTUĆCÓW WZÓR WSCHODNI, Polska, Warszawa, Piotr Łątkowski, po 1931

Srebro, próba 3, stal nierdzewna (ostrza), waga całk. 1288 g, bez noży 865 g, w składzie: 6 widelców, 5 łyżek, 5 noży, 2 łyżeczki, razem 18 sztuk
Puncowanie: PŁ; 3 , głowa w chuście, W, ostrza sygnowane Gerlach
Estymacja 4000 - 4500
156 Aukcja
15 października 2016 CEST/Warsaw
Cena wywoławcza
698 EUR
Wyświetleń: 35 | Ulubione: 0

Dom Aukcyjny Ostoya

156 Aukcja

Dom Aukcyjny Ostoya
Dom Aukcyjny Ostoya
ul. Zajączka 8
01-522 Warszawa
+48228392406
Poniedziałek
11:00 - 19:00
Wtorek
11:00 - 19:00
Środa
11:00 - 19:00
Czwartek
11:00 - 19:00
Piątek
11:00 - 19:00
Sobota
11:00 - 15:00
Niedziela
Zamknięte