Porcelana, relief neuosier czerwona farba, złocenie, śr. 24,5 cm
Sygnowany kobaltem podszkliwnie: berło, niebieski nadruk naszkliwny: pod koroną monogram WR nad datą 1902 – monogram WilhelmaII; czerwonym drukiem: jabłko królewskie nad literami KPM
Stan zachowania: dwie szczerbki na krawędzi
Estymacja 1000 - 1200