Porcelana, farby naszkliwne, złocenia; śr. 143 mm
Relief z imitacją łuski
Sygnowany zielenią chromu druk podszkliwny: trzy wieże | B & G | København | Danmark | kobaltem podszkliwnie: B & G
Stan zachowania: pęknięcia na każdym talerzu
Estymacja 2000 - 2200