Porcelana, farby naszkliwne, złocenia, wys. 4,8, śr. 24,2 cm
Relief z imitacją łuski
Sygnowany zielenią chromu druk podszkliwny: trzy wieże | B & G | København | Danmark | kobaltem podszkliwnie: B & G; czarna farba naszkliwnie: 3; ryta: 3
Stan zachowania: włosowe pęknięcie na krawędzi
Estymacja 500 - 600