Olej, płótno; 73 x92 cm
Sygnowany l.d.: St. Zawadzki 1938-
Estymacja 12000 – 14000
◙
> | 10 | ||
200 | |||
> | 20 | ||
20 000 | |||
> | 2 000 | ||
50 000 | |||
> | 5 000 | ||
100 000 | |||
> | 10 000 | ||