Czesław WASILEWSKI, SANNA

Czesław WASILEWSKI, SANNA
cena wywoławcza
~3 953 EUR

Olej, płótno; 71 x100 cm
Sygnowany p.d.: Cz. Wasilewski-
Estymacja 22000 – 25000