Edmund Jerzy KANIEWSKI, GŁOWA HUCUŁA, 1934

cena wywoławcza
~465 EUR

Olej, płótno; 74 x 56 cm
Sygnowany p.d.: EDM KANIEWSKI 34
Estymacja 2600 - 2800