ZEGAR KOMINKOWY Z FIGURĄ PSYCHE, Francja, Paryż

cena wywoławcza
~3 488 EUR

Obudowa pocz. XIX w.; mechanizm, Lemerle Charpentier, ok. 1870; Obudowa: brąz złocony i patynowany; 70 x 48 x 16,5 cm