Olej, sklejka; 55 x 47 cm
Sygnowany p.d.: Przebindowski | 1929
Na odwrocie potwierdzenie autorstwa wystawione przez Leszka Ludwikowskiego w 1982 r.
Estymacja 3500 - 4000
◙