Olej,tektura; 17 x 30 cm
Sygn. l.d.: Wł. Nałęcz 1927
Na odwrocie piórem: Włodzimierz Nałęcz | „Łódź rybacka, kaszubska” przed wieczorem | r. 1927
Estymacja 2000 - 2200