Leon WYCZÓŁKOWSKI, WIDOK OD WSCHODU NA KOŚCIÓŁ MARIACKI W KRAKOWIE, 1926

cena wywoławcza
~915 EUR

Autolitografia, papier; 48,5 x 38 cm (w świetle p-p)
Sygnowany ołówek l.d.: Kreda – Tusz -; p.d.: P-ni Maryi J Tyczmanowskiej | w upominku | LWyczół 1926
Estymacja 6000 - 8000