Bronisława RYCHTER-JANOWSKA, PRZED DWORKIEM, 1933

cena wywoławcza
~1 029 EUR
~1 029 EUR

Olej, tektura; 25 x 34,5 cm
Sygnowany l.d.: B. Rychter-Janowska. 1933. 15. X.
Na odwrocie nalepka Salonu Dzieł Sztuki Kazimierza Wojciechowskiego, Kraków z opisem pracy
Estymacja 6000 - 7000