Feliks Kazimierz WYGRZYWALSKI, SKALISTY BRZEG MORZA

cena wywoławcza
~800 EUR

Olej, sklejka; 37 x 28,5 cm
Sygnowany p.d.: F. K. Wygrzywalski
Na odwrocie widok Wezuwiusza
Estymacja 4500 – 5000