Olej, płótno; 63 x 44 cm
U góry po lewej herb jelita i napis: Michał Deszert, stolnik nowogrodzki, ojciec Salomei Wybranowskiej, stolnikowej lubelskiej
Na odwrocie napis: D 1792 malowany przez Andrzeja So(...)iego (…)
Estymacja 5000 - 6000