Wacław KONIUSZKO, STUDIUM STARUSZKI, 1889

cena wywoławcza
~274 EUR

Kredka, papier; 32 x 30 cm
Sygnowany śr. l.: W. Koniuszko 6/1889
Estymacja 2000- 2500