Ludomir SLENDZIŃSKI, GŁOWA MĘŻCZYZNY W TURBANIE, 1927

cena wywoławcza
~1 029 EUR

Olej, tektura; 37 x 27,5 cm
Sygnowany l.d.: LUDOMIR | SLENDZINSKI 1927
Estymacja 6000 – 7000