Olej, płótno; 99 x 157 cm
Sygnowany l.d.: M.G.Wywiórski | 1917
Estymacja 45000 - 50000
200 | |||
20 000 | |||
> | 2 000 | ||
50 000 | |||
> | 5 000 | ||
100 000 | |||
> | 10 000 | ||