Akwarela, papier naklejony na tekturę; 50 x 70 cm
Sygnowany p.d.: S. Gibiński
Na odwrocie potwierdzenia autorstwa Gibińskiego napisane przez Dawida Rubinsteina, Lwów, 1938
Estymacja 6000 - 7000
◙