Olej, tektura; 11 x 21,5 cm (w świetle p-p)
Sygnowany l.d.: Hugo Buchwald; na odwrocie drukowana nalepka galerii wrocławskiej Theodora Lichtenberga
Estymacja 1000 - 1200