Mieczysław KRZYŻAK, SANIE ATAKOWANE PRZEZ WILKI, 1958

cena wywoławcza
~585 EUR
~749 - 819 EUR

Olej, tektura; 38 x 52 cm
Sygnowany p.d.: M. Krzyżak 1958
Estymacja 3200 - 3500