Władysław BAKAŁOWICZ, WĘGIERSKA SZLACHTA PRZYSIĘGA WIERNOŚĆ MARII TERESIE I JEJ SYNOWI JÓZEFOWI W 1740 R.

cena wywoławcza
~7 494 EUR
~7 494 EUR
~8 899 - 9 367 EUR

Olej, płótno; 71 x 101 cm
Sygnowany l.d.: LBakałowicz paris
Estymacja 38000 - 40000