J. J. KASPROWICZ, SPRZEDAWCY KOBIERCÓW, ok. 1930

cena wywoławcza
~187 EUR
~187 EUR
~234 - 281 EUR

Olej, płótno; 35 x 50 cm
Sygnowany p.d.: J.J. Kasprowicz
Estymacja 1000 - 1200