SANIE PRZED KARCZMĄ
Olej, tektura; 35 x 47 cm
Sygnowany p.d.: Cz Wasilewski
Na odwrocie stempel przedwojenny: Antoni Parkot, Sprzedaż i oprawa obrazów, Warszawa, Nowy Świat 17