Michaił Dmitriewicz JANKOW

Michaił Dmitriewicz JANKOW
cena wywoławcza
~959 EUR
~2 877 - 3 597 EUR

JESIENIĄ NAD RZEKĄ, 1924
Olej, płótno; 54 x 71,5 cm
Sygnowany l.d.: Мих. Янковъ / 1924