ZMIERZCH NA WRZOSOWISKU, 1 poł. XX w.

cena wywoławcza
~239 EUR
~479 - 959 EUR

MALARZ NIEROZPOZNANY
Olej, płótno; 60,5 x 71 cm
Sygnowany l.d.; Z.C.
Na odwrocie nalepka antwerpskiej galerii Campo & Campo