Alfons KARPIŃSKI

Alfons KARPIŃSKI
cena wywoławcza
~599 EUR
~1 079 - 1 438 EUR

BRAMA, 1896
Olej, płótno naklejone na tekturę; 21 x 31,5 cm
Na odwrocie ołówkiem: 1896 | a | karpiński; dwukrotnie stempel: A. KARPIŃSKI | Kraków ul. Floriańska 19