PEJZAŻ Z GOSPODARSTWEM NAD WODĄ, ok. 1955
Olej, płótno; 50 x 85 cm
Sygnowany l.d.: ST.CZAJKOWSKI
Pochodzenie: ze spuścizny po artyście