Stanisław Ignacy PORAJ FABIJAŃSKI

cena wywoławcza
~359 EUR
~359 EUR
~527 - 599 EUR

KOŚCIÓŁ ŚW. BARBARY W KRAKOWIE, 1933
Olej, tektura; 37 x 49 cm
Sygnowany l.d.: Stanisław Poraj Fabijański Kraków 1933.