Zofia ALBINOWSKA-MINKIEWICZOWA

cena wywoławcza
~595 EUR
~666 EUR
~952 - 1 071 EUR

MARTWA NATURA Z KWIATAMI NA STOLE
Olej, tektura; 21 x 25 cm
Sygnowany p.d.: Zofia Albinowska