Wiktor KORECKI

Wiktor KORECKI
cena wywoławcza
~892 EUR
~1 190 - 1 428 EUR

BRZOZY NA WRZOSOWISKU
Olej, tektura; 35 x 50 cm
Sygnowany p.d.: Wiktor Korecki