Stefan FILIPKIEWICZ

 Stefan FILIPKIEWICZ
cena wywoławcza
~1 666 EUR
~2 142 - 2 380 EUR

ŻÓŁTE RÓŻE
Olej, tektura; 36 x 25 cm
Sygnowany p.d.: Stefan Filipkiewicz