Wiktor KORECKI

 Wiktor KORECKI
cena wywoławcza
~714 EUR
~1 190 - 1 428 EUR

PEJZAŻ ZIMOWY Z GOSPODARSTWEM NA SKRAJU LASU
Olej, płótno; 60 x 90 cm
Sygnowany l.d.: Wiktor Korecki