PEJZAŻ JESIENNY, 1967
Olej, pilśnia; 61 x 40 cm
Sygnowany śr.d.: Wlastimil Hofman 1967
200 | |||
20 000 | |||
> | 2 000 | ||
50 000 | |||
> | 5 000 | ||
100 000 | |||
> | 10 000 | ||