Wlastimil HOFMAN

 Wlastimil HOFMAN
cena wywoławcza
~952 EUR
~952 EUR

PEJZAŻ JESIENNY, 1967
Olej, pilśnia; 61 x 40 cm
Sygnowany śr.d.: Wlastimil Hofman 1967