Wlastimil HOFMAN

 Wlastimil HOFMAN
cena wywoławcza
~2 380 EUR
~3 095 - 3 571 EUR

AUTOPORTRET Z PALETĄ, 1968
Olej, pilśnia; 81 x 61 cm
Sygnowany l.d.: Wlastimil | Hofman | 1968