Jan KARMAŃSKI

Jan KARMAŃSKI
cena wywoławcza
~523 EUR
~714 - 952 EUR

AUTOPORTRET, 1931
Olej, tektura; 45 x 34,5 cm
Sygnowany p.d.: J. Karmański 1931 R.