PLAC ŻELAZNEJ BRAMY Z WIDOKIEM NA PASTĘ, ok. 1960
Olej, płótno; 26 x 35 m
Sygnowany p.d.: Jan Rawicz
200 | |||
20 000 | |||
> | 2 000 | ||
50 000 | |||
> | 5 000 | ||
100 000 | |||
> | 10 000 | ||