BARTSCH

BARTSCH
cena wywoławcza
~238 EUR
~357 - 404 EUR

PEJZAŻ Z KLASZTOREM, 1898
Olej, płótno; 43,5 x 64 cm
Sygnowany l.d.: Bartsch / 1898