MUSZLA, 1985
Akwaforta z akwatintą, barwna, karton; 64 x 47,5 cm
Sygnowany oł. l.d.; MUSZLAL p.d.: Strent’ 85; Na kartonie, na której zamocowana była rycina: MUSZLA odbitka unikatowa Strent’ 1985 | akwaforta z akwatintą RAFAŁ STRENT IMP