POSTAĆ PRZY OKNIE, 1955
Tusz, ołówek, akwarela, papier milimetrowy; 29 x 36,5 cm (w świetle p-p)
Sygnowany p.d.; Lebenstein 55 r.; u dołu ołówkiem: 36 x 18